Відеопродакшн, що допоміг створити сон
ПРОДАКШН Завдання проєкту
Нелегка задача – створити рекламне відео подушок, ковдр та матраців.
Ще й створити відео так, щоб від нього не ставало нудно.
Майже кожна українська продакшн студія віддає перевагу звичайним білим та сірим відтінкам кольорів у рекламних роликах текстильних виробів і саме такі відео встигли набриднути, тому ми вирішили підійти до відеоролику Mirson креативно.
Перший етап
Відео продакшн – це дуже багато етапів створення матеріалу. Загалом відео продакшн цього тривав більше двох місяців і складався з кількох етапів. Перший етап – розробка ідеї. Тут ми вирішили, що хочемо розробити рекламне відео за кліповою моделлю, тобто – спочатку написати музику/ запис голосу, а потім на його основі створити відеоряд.
Другий етап
Тому другим етапом розробки відео було написання музики. В цьому нам допоміг Руслан Соловйов, який раніше працював над проєктом Галичина та Kivi. На наш подив, саме написання музичної композиції в результаті зайняв найбільший шматок часу – але результат того вартував.
Mirson – бренд, з яким наша відео продакшн студія 22-product працює вже давно, тому компанія довірилася нам на всі 100%. Вона поставила нам вимоги лише щодо того, під яким кутом бажано подати її продукцію, а саме: розказати, що подушки – легкі, ковдри – теплі, а постіль – ніжна. Нам вдалося помістити бажаний посил у пісню, яка, до того ж, вийшла досить "заїдаючою": її хочеться наспівувати ще півдня після того, як ти її почув.


Третій етап
Зйомка відео – був найкоротшим, але найнапруженішим. Тут варто сказати про особливості роботи нашої відео-продакшн студії. Кістяк команди складає 3-4 людини, які займаються розробкою ідеї, сценарію та основної концепції відео. Потім ми збираємо профі для проєктної роботи: операторів, акторів для відео, костюмерів, візажистів, людей для роботи на пост-продакшн.
Загалом, так працює кожне масштабне креативне агентство, рекламне агентство, брендингові агентства та відеопродакшн студії України, тому що кожен окремий проєкт потребує різних людей. Але у нашому випадку це не лише підвищило якість кінцевого результату, але і додало проблем. Перший виклик – невелика помилка з часом, через яку знімальну локацію/студію було заброньовано не на 10 годин знімального дня, а всього на 9. Тому працювати довелося в пришвидшеному режимі – та ми впорались. Частково цьому сприяло те, що відеозйомка рекламного ролика відбувалися влітку, і освітлення дозволяло знімати з самого ранку, і не лише у приміщеннях, а й надворі.
Другий виклик – відсутність "вільних рук". За описаної моделі роботи, кожна людина зайнята своєю справою. Це і добре, і трохи складно, бо був момент, коли знімальна техніка розвантажувалась усім гуртом, замість того, щоб залучити для цього спеціальних людей
Втім, нам вдалося вкластися у час, що був закладений на виготовлення рекламного відеоролика і відзняти необхідний матеріал за 9 годин. І це при тому, що головній акторці відео потрібно було кілька разів повністю змінити образ: одяг, зачіску, мейкап.

Далі про створення відео
За нашим задумом, Mirson створює сон – вже впродовж століть, що ми й показали за допомогою постановки стародавнього Риму. Потім ми зобразили 80-ті та 90-ті роки минулого століття через піксельни подушки і фітнес-костюми в ролику. На завершення, у відео головна героїня опиняється у сучасному світі, де подушки, матраци, ковдри та текстиль Mirson все ще зручні, теплі, комфортні і створюють затишний сон кожному хто їх обирає. Все супроводжувалось відповідними декораціями, гримом та костюмами у відео.
Бренд Mirson вже не перший рік займається текстильною продукцією. У випадку з подібними брендами, вік існування компанії = підвищеній довірі до її продукції, і частково через це ми створили саме такий задум для виготовлення рекламного відео.

До того ж, для нас важливо було створити веселу атмосферу, тому всі кольори у рекламі яскраві, а усі герої – усміхнені та радісні. Завдяки цій подачі ролик набрав високу кількість переглядів:
БІЛЬШЕ 3000000 ЗА 5 МІСЯЦІВ
та показав високу конверсію. Конверсія – близько 20% людей, які переглянули відео, додивилися його до кінця, і велика частина з них перейшли за прямим посиланням під відео в інтернет-магазин Mirson.

Крім того, рекламний відеоролик задумувався, як універсальний, тому його кінцівки досить просто можна змінювати для акційних пропозицій – наприклад, Чорна п'ятниця чи Новий рік.
Говорячи про вартість – на весь креатив та продакшн від першої літери А і до виходу рекламного ролика в світ ми витратили не більше 200000 гривень, коли наші прямі конкуренти на ринку беруть за подібну роботу від 15 тисяч USD.
Цей кейс став корисним нам як відео-продакшну: ми побачили свої слабкі місця і тепер знаємо, на що варто звертати більше уваги. Він приніс користь і нашим замовникам, компанії Mirson, про що свідчить чесна мова цифр: таку високу конверсію здатна отримати далеко не будь-яка реклама.
Тим часом, ми продовжуємо роботу над наступними рекламними відео кампаніями для Mirson та інших брендів. Досвід показує, що кожна нова реклама нашого виробництва стає масштабнішою за попередню. Тож в найближчому майбутньому ви зможете побачити наші роботи і в YouTube – перед переглядом улюбленого блогера, і в метро – поспішаючи у справах, і на вулиці – крокуючи на улюблену роботу.
Команда
22-product
Креатив/сценарій:
Владислав Гавінчук та Владислав Ящук

Продюсер:
Владислав Ящук

Режисер:
Владислав Гавінчук

Оператор:
Владислав Шульга

Композитор (Автор музики):
Руслан Соловйов

Художник постановщик:
Владислав Гавінчук та Владислав Ящук

Колорист:
Даніїл Афанасьєв

Дизайнер:
Іван Березюк

Моушн дизайн:
Тимошенко Едуард та Афанасьєв Даніїл

Костюми та реквізит:
Film.ua, кіно-студія ім. Довженко, костюмерна телеканалу Україна

Cтиліст:
Ілона Листопад

MUA:
Максим Артеменко

Hairstyle:
Ліза Молочкова

контакти
пошта
телеграм
viber
телефон
© 22-product 2022. всі права захищені.