питання та відповіді

faq, або
Які види рекламних відео ви створюєте?
Всі види рекламних відеороликів, вiдеопродакшн від коротких рекламних відео, що допомагають збільшити продажі до іміджевих та брендингових відео, які збільшують лояльність клієнта до бренда; від музикальних рекламних відеороликів до анімаційних рекламних і т.д.
Яка ціна за створення відео?
Гарною початковою точкою є 250 000 гривень. Ми також працюємо з більшими бюджетами, але й завжди розуміємо, що не всі компанії в змозі витратити на відео декілька мільйонів гривень. Над одним рекламним відео, як правило, працюють близько 22-ти людей, які є професіоналами у своїй справі та задіяно безліч професійної техніки, яка коштує чимало грошей.
Ви працюєте із агентствами?
Звичайно! Працювати з агентствами дуже цікаво. Ми по замовчуванню пропонуємо їм свої ідеї, але нам також подобається створювати ідеї крутих людей, які є лідерами у своїй справі.
Чому люди звертаються до вас?
У нас все прозоро. Ми надаємо клієнтам розгорнутий кошторис всіх послуг та ціну кожної послуги. Створюємо ідеї для відео, до того як укласти будь-які договори. Ми завжди розуміємо, коли коштів небагато та підбираємо команду і техніку під проєкт, щоб відео було конкурентним, незважаючи на його бюджет.
Де ви територіально знаходитесь?
Ми відео продакшн з Києва, та маємо клієнтів з Харкова та Львова, Одеси та Дніпра, Запоріжжя та Волині. Комунікація та логістика не є великою проблемою, та всі ідеї і готові відео ми презентуємо в офісах клієнтів віч-на-віч, де б вони не знаходились
Для чого потрібне рекламне відео?
Рекламний відеоролик допомагає просуванню вашого продукту чи послуги. Це свого роду презентація товару, що збільшує кількість клієнтів, підвищує продажі та спонукає глядача до оформлення замовлення, купівлі чи переходу на сайт..
Як формується бюджет відео?
Бюджет формується на основі гонорарів спеціалістів, що працюють над проєктом, вартості необхідної оренди техніки та супутніх витрат на розкадровку, реквізит, одяг чи логістику.
Ви створюємо ідеї для відео?
Ми пропонуємо вам 3 ідеї-концепції під ваші потреби, створені на основі аналітики та бажань клієнта.
Які етапи створення відео?
  1. Знайомство - написання/узгодження ідеї.
  2. Узгодження бюджету проєкта - підписання договору.
  3. Підготовка до зйомок (пре-продакшн) - зйомка - обробка відео (постпродакшн) - фінал.
Які терміни створення відео?
21- 45 днів. Терміни залежать від сценарію та важкості його реалізації, але якщо потрібно дуже швидко, ми вміємо і таке.
Як замовити Рекламне відео?
Заповнивши одну з форм на сайті або вказавши свій номер для отримання зворотного дзвінку. Та найкраще буде заповнення брифу, що знаходиться внизу сторінки. В будь-якому випадку, ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин.
Через скільки зі мною зв'яжуться?
Ми зателефонуємо або напишемо вам протягом 15 хвилин.
Що таке референс відео?
Це приклад відео, що допомагає зрозуміти ваше бачення.
Для чого потрібен референс / приклад ?
Референс потрібен для нашого взаєморозуміння. Як приклад: вам подобається відео та ви б хотіли створити щось схоже для себе. Переглянувши референс, ми його проаналізуємо та скажемо скільки коштів потрібно на схоже відео.
Чому створення відео таке дороге?
За кулісами створення відео працює від 20-ти до 80-ти людей та задіяно безліч професійної техніки, яка потрібна для створення тієї картинки, до якої глядач уже звик.
Як створити рекламне відео дешево?
Коли немає коштів на велике відео або ви створюєте відео вперше та хочете зрозуміти чи воно буде працювати, ми радимо брати креативом, як це робили у свій час пепсі та мерседес. Що вам потрібно для цього: крута ідея (яку ми створимо), одна локація та трішки гумору.
Скільки часу потрібно на створення ідей?
До 7 днів. Можемо й швидше, якщо горить.
Ви створюєте музикальну рекламу?
Так! Це те, від чого наші клієнти в захваті, та і ми також. Та справа не лише в захваті, музикальна реклама показує хороші результати.
Створюєте креативи для реклами?
Ми створюємо рекламні відео, та часто буває так, що вони йдуть за основу рекламних кампаній.
Ви створюєте відео для YouTube?
Так. Ми готуємо відео під всі вимоги YouTube
Ви створюєте відео для ТБ (телебачення) ?
Так. Ми готуємо відео під всі вимоги ТБ (телеканалів).
Чому 22-product ?
22 - це оптимальна кількість людей для створення якісного рекламного відео
Чи берете ви участь в тендерах?
Так. Ми беремо участь в тендерах на створення відеороликів.
Чи монтуєте ви відео?
Так. Ми маємо відділ монтажу та обробки відео!
Створюєте відео під ключ?
Так. Від ідеї до готового відео.
Чи створюєте ви відео для TikTok (Тік Ток) ?
Так. Ми створюємо відео під TikTok вимоги.
Що потрібно для створення відео?
Вам потрібно лише заповнити наш бриф, а уже після ми: напишемо ідеї, підберемо акторів, локацію, намалюємо розкадровку, знімемо те все та змонтуємо, а якщо потрібно, то й додамо графіку.
Ви створюєте 3D відео?
Так. Ми маємо відділ створення 3D графіки.
Ви створюєте анімаційні відео?
Так. Ми створюємо анімаційні відео, але не звичні. Ми створюємо анімаційні розповіді, які буде цікаво переглядати глядачу.
Чи створюєте ви розкадровку?
Так. Розкадровка створюється під кожне відео, щоб клієнт зрозумів, як воно буде виглядати візуально та поправити на цій стадії. Це одна з останніх стадій перед зйомкою.
Яка оптимальна довжина рекламного відео?
30 секунд з можливістю створення 15 та 6 секундних версій. Хоча ми також створюємо відео довжиною з одну хвилину, вони також показують хороші результати.
контакти
пошта
телеграм
viber
телефон
© 22-product 2022. всі права захищені.