питання та відповіді

faq, або
Які види реклами ви створюєте?
Всі види, від коротких рекламних відео, що прямо стимулюють збільшення продажів до іміджевих та брендингових відео, які збільшують лояльність клієнта до бренда; від музикальних рекламних відео до анімаційних рекламних і т.д.
Скільки коштує створення відео?
Над одним відео, як правило працює близько 22-ти людей, які є професіоналами у своїй справі та задіяно безліч професійної техніки, яка коштує реальних грошей. Тому, хорошою початковою точкою є 280 тисяч гривень, за ці кошти ви отримаєте конкурентне рекламне відео. Ми також працюємо з більшими бюджетами та завжди розуміємо, що не всі компанії в змозі витратити на відео декілька мільйонів гривень.
Ви працюєте із агентствами?
Звичайно! Працювати з агентствами дуже цікаво. Ми по замовчуванню пропонуємо їм свої ідеї, але нам також подобається створювати ідеї крутих людей, які є лідерами в своїй справі.
Чому люди звертаються до вас?
У нас все прозоро. Ми надаємо клієнтам розгорнутий кошторис всіх послуг та ціну кожної. Ми створюємо ідеї для відео, до того як заключаємо будь-які договора (тобто безкоштовно). Ми завжди розуміємо, коли коштів не багато та підбираємо команду і техніку під проєкт, щоб відео було конкурентним та красивим не зважаючи на його бюджети.
Де ви знаходитесь територіально?
Більшість наших спеціалістів знаходиться в місті Київ, та ми маємо клієнтів з Харкова та Львова, Одеси та Дніпра, Запоріжжя та Волині. В 2022 комунікація та логістика не є великою проблемою. Та всі ідеї, ми презентуємо у офісах клієнтів віч на віч, де б вони не знаходились.
Для чого потрібне рекламне відео?
Рекламне відео - допомагає просуванню вашого продукту чи послуги. Це презентація товару, що спонукає глядача до оформлення замовлення, купівлі чи переходу на сайт.
Як формується бюджет відео?
Основний бюджет формується на основі гонорарів спеціалістів, що працюють над проєктом, вартості необхідної оренди профільної техніки та супутніх витрат на реквізит, одяг чи логістику.
Ви створюємо ідеї для відео?
Так, ми пропонуємо вам 3 ідеї під ваші потреби, створені на основі аналітики та бажань клієнта, та вони є безкоштовними (ми так працюємо) та лише коли вони вам повністю підійшли, заключаємо договір та починаємо створювати саме відео.
Який алгоритм дій?
Знайомство - написання/узгодження ідеї - узгодження бюджету проєкта - підписання договору - підготовка до зйомок - зйомка - обробка відео - фінал.
Як довго створюється відео?
21- 40 днів. Терміни залежать від сценарію та важкості його реалізації, але якщо потрібно дуже швидко, ми також так можемо.
Як замовити Рекламне відео у вас?
Ви можете заповнити одну з форм в нас на сайті або вказати свій номер для отримання зворотного дзвінка.Та краще всього, буде заповнення брифу, що знаходиться внизу сторінки.
Через скільки зі мною зв'яжуться?
Ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин
На чому саме спеціалізується 22 product?
22-product – це профільне створення рекламного відео та звичайно, це професійна команда, яка має досвід в створенні рекламних відео.
Що таке референс відео?
Це приклад відео, що допомагає зрозуміти ваше бачення.
Для чого потрібен референс / приклад ?
Референс потрібен для нашого взаєморозуміння. Як приклад: Вам подобається відео та ви б хотіли створити щось схоже для себе. Переглянувши референс, ми його проаналізуємо, яке обладнання використовувалось для його створення та скільки коштів на це потрібно
Чому створення відео таке дороге?
За кулісами створення відео працює від 20-ти до 80-ти людей та задіяно безліч професійної техніки, яка потрібна для створення тієї картинки, до якої глядач уже звик.
Як створити відео дешево?
Коли немає коштів на велике відео або ви створюєте відео вперше та хочете зрозуміти чи воно буде працювати - ми радимо брати креативом, як це робили в свій час пепсі та мерседес. Що вам потрібно для цього: крута ідея (яку ми створимо), одна локація та трішки гумору.
Скільки часу потрібно на створення ідей?
До 7 днів. Можемо й швидше, якщо горить.
Ви створюєте музикальну рекламу?
Так! Це те, від чого наші клієнти в захваті, та і ми також. Справа не лише в захваті, музикальна реклама показує хороші результати.
Створюєте креативи для реклами?
Ми створюємо рекламні відео, та часто буває так, що вони йдуть за основу рекламних кампаній.
Ви створюєте відео для YouTube?
Так. Ми готуємо відео під всі вимоги YouTube
Ви створюєте відео для TV (телебачення) ?
Так. Ми готуємо відео під всі вимоги TV (телеканалів).
Чому 22-product ?
22 - це оптимальна кількість людей для створення якісного рекламного відео
Чи берете ви участь в тендерах?
Так. Ми беремо участь в тендерах на створення відеороликів.
Чи монтуєте ви відео?
Так. Ми маємо відділ монтажу та обробки відео!
Створюєте відео під ключ?
Так. Від ідеї до готового відео.
Чи створюєте ви відео для TikTok (Тік Ток) ?
Так. Ми створюємо відео під TikTok вимоги.
Що потрібно для створення відео?
Вам потрібно лише заповнити наш бриф, а уже після ми: напишемо ідеї, підберемо акторів, локацію, малюємо розкадровку, знімемо те все та змонтуємо, а якщо потрібно то й додамо графіку.
Ви створюєте 3D відео?
Так. Ми маємо відділ створення 3D графіки.
Ви створюєте анімаційні відео?
Так. Ми створюємо анімаційні відео, але не звичні. Ми створюємо анімаційні розповіді, які буде цікаво переглядати глядачу.
Чи створюєте ви розкадровку?
Так. Це одна із останніх стадій перед зйомкою. Розкадровка створюється під кожне відео, щоб клієнт зрозумів, як буде виглядати буде візуально та поправити її на цій стадії.
Яка оптимальна довжина рекламного відео?
30 секунд, з можливістю створення 15 та 6 секундних версій. Хоча ми також створюємо відео довжиною з одну хвилину, вони також непогано себе показують.
контакты
© 22-product 2022. все права защищены.